پرسیا توس  دارای مجوز گردشگری سلامت از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، بعنوان یکی از فعالان عرصه توریسم درمانی  در سطح بین المللی فعالیت خود را آغاز نموده و ازهمان ابتدا با بهره گیری از توان علمی متخصصان و مشاوران خود و با استفاده از ظرفیت های موجود در کشور و استانداردهای روز دنیا ، در مجموعه فعالیت های ذیل فعال است:

  • انجام مشاوره های تخصصی و درمانی برای بیماران داخلی و خارجی، پیش از سفر از طریق مراجعه حضوری، برقراری تماس تلفنی وهمچنین از طریق شبکه های اجتماعی و اینترنتی.
  • معرفی و ارائه کلیه خدمات درمانی، جراحی های عمومی، تخصصی و زیبایی و… در بهترین مراکز درمانی کشور ، بابهترین متخصص و مناسب ترین قیمت.
  • انجام امور پرستاری لازم برای بیماران داخلی وخارجی در مجموعه هلدینگ تارا و یا محل اقامت بیماران وپیگیری پروسه درمان آنان پیش از انجام جراحی ها و اقدامات درمانی بیماران خارجی در مدت اقامت در ایران و پس از بازگشت به کشورشان.
  • مجوز صدور ویزاهای مختلف از جمله ویزای درمان و… و همچنین اخذ کد ورودی از وزارت امور خارجه
  • ارائه خدماتی که بیماران ممکن است در طول سفر به آن نیاز پیدا کنید از جمله: بلیط هواپیما، اقامت، ترانسفرها، گشت های درون شهری،برگزاری تور های تفریحی، طبیعت گردی و سلامت، مترجم و ...

 

ایران دارای یکی از بهترین سیستم های آموزش عالی علوم پزشکی در خاورمیانه و زادگاه بسیاری از بهترین متخصصان دنیا است . همچنین  دارای تعداد زیادی مراکز درمانی فوق مجهز که به صورت تخصصی در زمینه های مختلف گردشگری سلامت فعالیت میکنند. مزیت دیگر ایران نسبت به سایر کشور ها نرخ پایین خدمات پزشکی است.

 

 مطالب مرتبط