شرکت بین المللی پرسیا توس با دارا بودن دفاترنمایندگی در شهرهای مهم همچون تهران_مادرید_مشهد و همچنین جذب نمایندگان فعال در این حوزه در دیگر کشورها توانسته است در حوزه کشورهای اروپایی فعالیت گسترده ای را راهبری نماید و بعنوان شرکتی با ملیت ایرانی و فعال در امر صنعت توریسم در اسپانیا ثبت و با توجه به پتانسیل های موجود و اهداف عالی برای طراحی ، برنامه ریزی و اجرای سفرهای توریستی و تخصصی همسنگ بااستاندارهای خوب جهانی فعالیت نماید.

پرسیا توس با توجه به در اختیار داشتن دفاتر و نمایندگان فعال در کشورهای مختلف جهان و حضور بی واسطه در بازارهای جهانی و شناخت کافی از بازارهای هدف و با عنایت به همکاری کارشناسان خبره و با تجربه دراین زمینه تورهای خروجی با هدف بکارگیری از این امکانات و ایفای نقش در راستای توسعه صنعت گردشگری به عنوان کارگزار محلی آژانس ها در ایران و اسپانیا برنامه ریزی و اجرا مینماید .

شایان ذکر است این شرکت با به کارگیری بهترین و مجرب ترین افراد فعال در صنعت توریسم قادر به ارائه خدمات و کسب اعتبار درخور و شایسته آژانس های همکار با بالاترین سطح کیفیت میباشد.

از دیگر مزایای آژانس پرسیا توس رفع مشکل انتقال ارز به اروپا خواهند بود و آژانس های همکار میتوانند کلیه هزینه ها را بصورت ارز درایران به ما پرداخت نمایند.و همینطور آژانس پرسیاتوس اقدام به ارائه خدمات بصورت آپشنال و پکیج مینماید.بدین صورت طراحی پکیج با پایین ترین قیمت بصورت خدمات هندلینگ شامل هتل ، لیدر محلی فارسی زبان ، حمل و نقل ، ترانسفر و گشت های شهری و... بعنوان کارگزار محلی آژانس های ایرانی با نام و نشان تجاری همکاران ارائه مینماید. 

امکانی فراهم شده است تا همکاران محترم قادر به خرید پروازهای سوتو ، قطارهای بین المللی و هتل از پنل بوکینیگ پرسیاتوس با نرخی رقابتی به صورت ریالی باشند.

هدف ما در مجموعه پرسیاتوس و هلدینگ گردشگری تارا به کارگیری تجربیات ارزنده و دانش کارشناسان متخصص و حضور بی واسطه در داخل و خارج از ایران برای ارائه بهترین خدمات توریستی و گردشگری و رضایت مشتری به عنوان اصلی ترین هدف آژانس میباشد. 

 

http://booking.persiatus.ir/

 مطالب مرتبط